sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

„Bądź sobą – szukaj własnej drogi” – słowami Janusza Korczaka, w dość nietypowy sposób, inny niż zwykle, zakończyliśmy zajęcia dydaktyczne w naszej szkole. Zgodnie z wytycznymi mającymi na uwadze bezpieczeństwo uczniów i pracowników szkoły, na miarę możliwości, uroczyście, pożegnaliśmy ósmoklasistów. Wszyscy uczniowie odebrali świadectwa i nagrody z rąk wychowawców. W tym trudnym dla wszystkich czasie na buziach wychowanków pojawiły się uśmiechy, ale także łzy wzruszenia. Bardzo cieszy nas to, że wszyscy uczniowie otrzymali promocję do klas programowo wyższych lub świadectwo ukończenia szkoły. Szalejcie, odpoczywajcie i regenerujcie siły! Na te wakacje zasługujecie jak nikt inny. Nie zapominajcie o bezpieczeństwie i cali oraz zdrowi wracajcie do nas we wrześniu! Agnieszka Bąbelczyk i Leszek Rybarczyk
Skip to content