sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Plan rozpoczęcia roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie W tym roku szkolnym formuła rozpoczęcia roku szkolnego została zmieniona. Spotykamy się 1 września 2020 r. O wskazanych godzinach zapraszamy dzieci i młodzież do wyznaczonych sal, zgodnie z poniższym planem. Uczniowie klas wchodzą pojedynczo do szkoły ( klasy II-VII bez rodzica/opiekuna ) i mają obowiązek dezynfekcji dłoni, zakrywania ust i nosa. Uczniowie klas 1 wraz z rodzicami spotykają się o godzinie 9.00 w hali sportowej. W trosce o bezpieczeństwo z uczniem klasy I przybywa tylko jeden opiekun i zachowuje obowiązujący reżim sanitarny. Wszystkich uczniów prosimy o zabranie plecaka, tornistra lub torby w celu zapakowania odebranych podręczników i ćwiczeń. wicedyrektor szkoły Sylwia Sowińska

plan rozpoczęcia roku szkolnego

   
Skip to content