sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

WYBORY! WYBIERAMY NASZEGO PATRONA!

10.09.2020 r. (czwartek) odbędą się wybory

na Patrona naszej szkoły

Organizacja wyborów: 1.Wybór patrona odbędzie się 10.09.2020 w czwartek. 2.Wyboru dokonują: uczniowie, rodzice i nauczyciele z pracownikami szkoły po 21 przedstawicieli z każdej grupy. 3.Przebieg głosowania: a) uczniowie – w godz. 9:40 – 11:45 – przedstawiciel (jeden) każdej klasy odda głos w imieniu zespołu na karcie do głosowania w bibliotece szkolnej, b) rodzice – w godz. 17:45 – 19:00 – przedstawiciel rodziców (jeden) każdej klasy odda głos w imieniu zespołu na karcie do głosowania w świetlicy szkolnej, c) nauczyciele z pracownikami szkoły – w godz. 17:45 – 19:00 przedstawiciele nauczycieli i pracowników szkoły wybrani w głosowaniu oddadzą swój głos w imieniu Rady Pedagogicznej i pracowników na karcie do głosowania w świetlicy szkolnej. 4.Komisje wyborcze dokonają podliczenia głosów i wyniki przedstawią społeczności szkolnej na stronie internetowej. Zespołu Koordynującego do spraw wyboru Patrona Eliza Rychlewska, Jolanta Łukaszewska, Jolanta Góral, Anna Jahnz, Ewelina Grochowska
Skip to content