sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Balik karnawałowy klas I i II

Jak co roku w karnawale w naszej szkole odbył się balik karnawałowy klas I-II. W tym roku w nieco innych warunkach, bo każda z klas bawiła się w oddzielnych salach, ale zabawa była wspaniała. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, kotki, policjantów, rycerzy, piratów, batmanów …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej i skocznej muzyki. Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, przygotowane przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, które dostarczyły mnóstwo radości. Zabawa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok! M. Wiśniewska          
Skip to content