sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

LAUREACI I ETAPU SZKOLNEGO KONKURSU KLAS II i III „Co wiesz o Januszu Korczaku”.

W dniu 19.03.2021r. w naszej szkole odbył się I Etap Szkolnego Konkursu Wiedzy dla uczniów klas II i III „Co wiesz o Januszu Korczaku”. Wszyscy uczniowie klas II i III otrzymali materiały konkursowe – obowiązującą literaturę, którą należało w bardzo dobrym stopniu przyswoić. Następnie podczas 3 godziny lekcyjnej jednocześnie w poszczególnych klasach przystąpili do testu jednokrotnego wyboru, który składał się z 16 pytań. Zadania konkursowe wymagały nie tylko wiedzy, ale również jej interpretacji, analizy, logicznego myślenia i prawidłowego wnioskowania. Do II Etapu Szkolnego Konkursu wiedzy dla uczniów klas II i III „Co wiesz o Januszu Korczaku” zakwalifikowało się po dwóch uczniów z każdej klasy, którzy uzyskali największą liczbę punktów. Poniżej prezentujemy ich nazwiska:


Klasa IIa

Jakub Szutowicz

Jan Fąferek


Klasa IIb

Barbara Koblańska

Marcin Kowalewski


Klasa IIc

Ewa Goleśniewska

Maksym Życki


Klasa IIIa

Marta Dymek

Franciszek Maćkowiak


Klasa IIIb

Ksawery Nawrot

Mateusz Szwed


Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a laureatom I Etapu życzymy powodzenia w II Etapie Szkolnego Konkursu Wiedzy „Co wiesz o Januszu Korczaku”.


Ewelina Grochowska
   
Skip to content