sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

PORTRET JANUSZA KORCZAKA

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny dla klas pierwszych pt. „Portret  Janusza Korczaka” został rozstrzygnięty. Celami konkursu było przybliżenie sylwetki patrona szkoły, kultywowanie tradycji szkoły, a także rozwijanie wyobraźni i ekspresji plastycznej dzieci.

Po naradzie jury w składzie: Renata Mierzwa, Ewa Sobkowska i Jolanta Góral wyłoniło cztery prace zwycięskie i przyznało 17 wyróżnień. Wszystkie prace można obejrzeć w galerii poniżej. Lista zwycięzców i wyróżnionych uczestników konkursu:

I miejsce Kacper Cyrulik- Noak kl. I a II miejsce Wojtek Jaworski kl. I a III miejsce Nikola Wojda kl. I b IV miejsce Hubert Szkolik kl. I a

Wyróżnienia:

Zuzia Działo kl.  I a Alan Górzyński kl. I a Jakub Szmyt kl. I a Wiktoria Szkolik kl. I a Oliwia Czeszyńska kl. I a Stanisław Dykaw kl. I a Maja Wojnarowska kl. I a Lena Grot kl. I b Amelia Kluczka kl. I b Franek Wiśniewski kl. I b Filip Kaźmierczak kl. I b Bartosz Drewny kl. I b Alan Dominik kl. I b Patrycja Jaskulska kl. I b Wojciech Szmyt kl. I b Yelyzaveta Novikova kl. I b Julia Borowczak kl. I b

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się po powrocie do szkoły.

Jolanta Góral

       
Skip to content