sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Powrót do szkoły!

Już w najbliższy wtorek, 4 maja, szkolne korytarze i sale „Dwójki” zapełnią się gwarem rozmów najmłodszych uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Przygotowujemy się z radością na ich przybycie i chcemy wierzyć, że ostatnie tygodnie tego roku szkolnego spędzimy już tutaj – w murach szkoły i okolicy – ucząc się oraz bawiąc, odbudowując relacje z nauczycielami i rówieśnikami. Cieszymy się z Waszego powrotu!

Korzystając z okazji, dzielimy się również zaszczytem przyznania „Dwójce” tytułu GENIALLNEJ SZKOŁY! Przeszliśmy pomyślnie weryfikację i naszeWirtualne drzwi otwarte zakwalifikowały się do ogólnopolskiego projektu Geniallnych Szkół pod patronatem Genially i Ambasadorów Genially. Dzięki temu Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnkowie otrzymała imienny certyfikat i znalazła się na oficjalnej mapie projektu. Teraz każdy w Polsce, kto posiada link, może odnaleźć i zwiedzić wirtualnie naszą szkołę!

Mamy nadzieję, że wraz z powrotem uczniów szkoła tym bardziej będzie mogła rozwijać się w przestrzeni realnej, nie pomijając oczywiście tej wirtualnej.

Anna NowakSzkola-Podstawowa-nr-2-w-Czarnkowie  
Skip to content