sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

II Przegląd Pieśni Maryjnej

W lubaskim Sanktuarium odbył się II Przegląd Pieśni Maryjnej zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu, Lubaskie Katolickie Towarzystwo Uniwersytetów Ludowych pod patronatem proboszcza parafii w Lubaszu ks. Macieja Grzesia.

Do przeglądu zgłosiło się 14 uczestników z terenu powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego. W pięknej scenerii kościelnej popłynęły nie mniej piękne dźwięki pieśni religijnych w wykonaniu bardzo utalentowanej młodzieży szkolnej, a zgromadzona licznie widownia nagradzała ich zasłużonymi brawami. Reprezentantkami  naszej szkoły były: Iga Andrzejewska z kl. IIIa, Zofia Młynarska z kl. IVc i Urszula Miszke z kl. IIb. Na pamiątkę tego święta pieśni religijnej każdy z uczestników otrzymał statuetkę oraz dyplom. Jan Pertek podziękował wokalistom za udane prezentacje i wyraził nadzieję, że przegląd w takiej formule będzie organizowany w kolejnych latach.

Sławomir Magdziarz GOK w Lubaszu 
Skip to content