sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Najlepsi z najlepszych

Tradycyjnie w poniedziałek przed zakończeniem roku szkolnego w naszej szkole odbywała się gala ,, Najlepsi z najlepszych”. Pandemia zmieniła wiele rzeczy i 21.06.2021 nie było wielkiej imprezy ale byli oczywiście nagrodzeni w różnych konkursach. W  świetlicy szkolnej właśnie pierwszego dnia lata odbyła się kameralna uroczystość wręczenia dyplomów wyróżnionym w konkursach związanych z naszym patronem. Jakub Szutowicz z mamą i Filip Bartol odebrali dyplomy i nagrody książkowe w  szkolnym konkursie  na projekt graficzny sztandaru (logo) dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Czarnkowie. Marta Dymek oraz Bartosz Wiśniewski  spróbowali swoich sił w konkursie ,,Wpisz się w historię ,,Dwójki”! Zostań autorem hymnu naszej szkoły!” Gratulujemy wyróżnionym.

Eliza RychlewskaSkip to content