sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Z wizytą w Apakoraju

  Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, dlatego klasa 6a postanowiła zdążyć jeszcze z krótką wycieczką do pobliskiego Krucza. Tam, w pięknym otoczeniu natury i w towarzystwie alpak, spędziliśmy kilka godzin, delektując się słońcem i urokami Alakoraju. 

Alpaki okazały się bardzo przyjaznymi stworzeniami. Mogliśmy je wyprowadzić na spacer, pogłaskać, karmić i obserwować ich codzienne zwyczaje. Kolejną atrakcją okazał się spacer nad pobliskie jezioro oraz możliwość narysowania bądź przyozdobienia szablonu alpaki. Żeby z kolei spalić kalorie po kiełbaskach z ogniska, odwiedziliśmy tor przeszkód i plac zabaw, dając tam upust naszej energii. 

Był to dobrze spędzony czas integrujący grupę, dający oddech od codziennej, szkolnej rutyny i umożliwiający obcowanie z piękną przyrodą.  Teraz pozostają nam miłe wspomnienia i krótka relacja fotograficzna.

Anna NowakSkip to content