sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

5 października odbyły się we Wieleniu Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W kategorii klas szóstych i młodszych nasze dziewczęta zajęły V miejsce biegnąc w następującym składzie: Joanna Szkolik, Zofia Ruta, Laura Bielas, Lena Sołtysiak, Amelia Maćków, Ines Wachowiak. Chłopcy w tej kategorii zajęli VI miejsce  biegnąc w składzie: Fabian Jasiński, Olaf Polus, Franciszek Maćkowiak, Piotr Jęśko, Adam Wojnarowski oraz Jakub Barut. Najlepiej z naszych uczniów zaprezentowała się sztafeta chłopców klas siódmych i ósmych zajmując IV miejsce. Oto skład zespołu: Antoni Maćkowiak, Tomasz Michalski, Piotr Dzięcielak, Paweł Pompała, Kacper Peszko, Volodymyr Novikov. Gratulujemy! Opiekunami drużyn byli Małgorzata Dusan-Stułka i Wiesław Stułka.
Skip to content