sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Kartki dla pacjentów

Podobnie ja w zeszłym roku uczniowie naszej szkoły chętnie zaangażowali się charytatywnie. Do 17 grudnia 2021 r. trwała akcja Kartka świąteczna dla pacjenta szpitala w Czarnkowie. Panie Aleksandra Leśna- Rybarczyk i Agnieszka Bąbelczyk przy zaangażowaniu nauczycieli i wychowawców klas, zorganizowały zbiórkę kartek świątecznych. Wszystkie prace wykonano dla pacjentów czarnkowskiego szpitala, którzy nie mogą wrócić do domu i pozostają w szpitalu podczas trwania świąt. Nasi uczniowie, których w akcji wzięło udział 110 osób przygotowali 160 kartek. 22grudnia po wcześniejszej ocenie, spisaniu i zapakowaniu w karton kartki zostały dostarczone dyrektor czarnkowskiego szpitala- Bożenie Sadowskiej.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie.

Organizatorki

Skip to content