sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

„Z ekologią na Ty”

Dnia 26.11.2021 r. w klasach 3b i 3c uczniowie wraz z wychowawcami P. Małgosią i P. Eweliną w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Z ekologią na Ty” spędzili dzień propagując zdrowe nawyki żywieniowe. Rozpoczęliśmy od spotkania z Panią Joanną Nowicką, która przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat zdrowego odżywiania, prawidłowych nawyków żywieniowych, w jaki sposób wprowadzać zdrowe zamienniki w naszej diecie. W ramach podsumowania Pani Asia, jako instruktor fitness, poprowadziła ćwiczenia ruchowe, sprawiając uczniom ogromną radość i pozytywne emocje na cały dzień! Po zakończonych ćwiczeniach, dzieci z pomocą Pań przygotowały pyszne, zdrowe soki owocowo-warzywne, dostarczając swojemu organizmowi mnóstwa cennych witamin i energii. Każde dziecko otrzymało również zdrową przekąskę owocową, którą uczniowie zjedli ze smakiem.

M. Wiśniewska

Skip to content