sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Drużynowe Biegi Przełajowe we Wieleniu

25 marca odbyły się we Wieleniu Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Nasza szkoła wystąpiła we wszystkich kategoriach wiekowych zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. W kategorii klas IV i młodszych nasze dziewczęta zajęły II miejsce biegnąc w składzie: Ines Wachowiak IVb, Barbara Białasik IVb, Marta Dziubała IVa, Zofia Bytyń IVa, Alaksandra Ratajczak IVa, Martyna Miechowiecka IVb. Wśród dziewcząt z klas V-VI nasze zawodniczki zajęły IV miejsce: Julia Maćkowiak VIIb, Amelia Maćków Va, Jessica Frąckowiak VIIc, Jagoda Szulejko  VIIc, Magdalena Gibczyńska VIIa, Lena Sołtysiak Va.

W kategorii klas VII-VIII nasze dziewczęta skończyły zmagania na miejscu piątym: Martyna Kluczka VIIc, Dominika Kiernikowska VIIIc, Kinga Jessa VIIIa, Agata Szmyt VIId, Maja Smyk VIIa.

Jeśli chodzi o chłopców to nasi najmłodsi biegacze zajęli V miejsce biegnąc w składzie: Piotr Jęśko IVa, Aleks Kurjanowicz IVb, Franciszek Maćkowiak IVa, Ksawery Nawrot IVb, Mateusz Szwed IVb, Nikodem Kowalewski IVb. W kategorii klas V-VI nasi uczniowie zajęli II miejsce: Nikodem Gibczyński Va, Alan Jessa VIa, Jakub Barut Vb, Adrian Tyszkiewicz VIa, Tobiasz Kulik Va, Adam Wojnarowski Vc. Najstarsi chłopcy w składzie: Bartosz Wiśniewski VIIIc, Piotr Dzięcielak VIId, Antoni Maćkowiak VIIIc, Volodymyr Novikov VIIIa, Tomasz Michalski VIIIa, Mikołaj Ewert VIIIc zajęli miejsce piąte.

Przyznawane były także nagrody indywidualne i tutaj rewelacyjnie pobiegły dwie nasze zawodniczki zajmując I miejsca w swoich kategoriach. To Ines Wachowiak i Julia Maćkowiak, które pojadą na finał wojewódzki do Żerkowa! Indywidualnie w pierwszej dziesiątce w swych kategoriach byli jeszcze: Nikodem Gibczyński-VII miejsce, Alan Jessa- IX miejsce, Barbara Białasik- X miejsce. Gratulujemy!   Opiekunami drużyn byli: Małgorzata Dusan- Stułka, Marcin Maćkowiak oraz Wiesław Stułka.

Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują paniom: Amelii Maćkowiak i Agnieszce Szwed za pomoc organizacyjną w trakcie trwania zawodów.

Skip to content