sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Relacje z zawodów

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju  Lekkoatletycznym – klasy IV
Zawody odbyły się 22 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Czarnkowie.
Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta:
Ines Wachowiak 4b
Barbara Białasik 4b
Marta Dymek 4a
Marta Dziubała 4a
Aleksandra Ratajczak 4a
Dziewczęta zajęły 6 miejsce. Najlepszy wynik uzyskała Ines Wachowiak 141 pkt. i jednocześnie był to najlepszy wynik wśród wszystkich startujących dziewcząt.  Ines indywidualnie zajęła 2 miejsce w skoku w dal, 4 miejsce w biegu na 60 m i 4 miejsce w rzucie piłeczką palantową. Dzięki wysokiej lokacie w skoku w dal Ines będzie brała udział w zmaganiach rejonowych.
Opiekunem dziewcząt była Małgorzata Dusan-Stułka
Chłopcy wystąpili w składzie:
Filip Thiel 4a
Ksawery Nawrot 4b
Franciszek Maćkowiak 4a
Aleks Kurjanowicz 4b
Piotr Jęśko 4a
Chłopcy zajęli 7 miejsce. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Filip Thiel, który zdobył 81 pkt. W biegu na 60 m i w skoku w dal zajął 8 miejsce.
Opiekunem chłopców był Marcin Maćkowiak
Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym – klasy V-VI
Zawody odbyły się 23 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Czarnkowie.
Naszą szkołę reprezentowały:
Julia Maćkowiak 7b
Jessica Frąckowiak 7c
Nadia Girus 7d
Lena Sołtysiak 5a
Laura Bielas 5c
Marta Chwarścianek 5b
Dziewczęta zajęły 4 miejsce. Najlepszy wynik uzyskała Julia Maćkowiak 220 pkt. i było to 5 miejsce wśród startujących dziewcząt. Julia indywidualnie była najlepsza w biegu na 600 m, uzyskała 5 miejsce w biegu na 60m i w skoku w dal. Dzięki wysokiej lokacie w biegu na 600 m będzie brała udział w zmaganiach rejonowych.  Wysokim miejscem w klasyfikacji ogólnej może pochwalić się Jessica Frąckowiak – 8. Takie też miejsce zajęła w biegu na 60m, natomiast w skoku w dal była czwarta.
Opiekunem dziewcząt była Małgorzata Dusan-Stułka
 
 
Skip to content