sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wiosenne Biegi Przełajowe

  27.04.20022r. odbyły się na terenie czarnkowskiej strzelnicy Wiosenne Biegi Przełajowe. Udanie zaprezentowali się w nich nasi uczniowie zajmując kilka czołowych miejsc. Wśród dziewcząt w kategorii klas czwartych wygrała Ines Wachowiak , a trzecia była Barbara Białasik (obie z IVb ).

Wśród klas piątych najlepsza z naszych dziewcząt była Lena Sołtysiak z Va – III miejsce. W klasach VI bezkonkurencyjna okazała się Julia Maćkowiak z klasy VIIb (rok młodsza). W kategorii klas siódmych druga była Martyna Kluczka z klasy VIIc.

Jeśli chodzi o chłopców to wśród klas piątych drugi był Jakub Barut z Vb, a trzeci Nikodem Gibczyński z Va. W klasach siódmych mieliśmy dwóch laureatów. Drugi był Maksymilian Urban VIIb, a trzeci Patryk Plura z klasy VII b. W klasach ósmych trzecie miejsce zajął Bartosz Wiśniewski z VIIIc. W zawodach brało udział pięćdziesięciu trzech naszych uczniów. Gratulujemy!!!

M. Dusan-Stułka

Skip to content