sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Jesień wcale nie musi być smutna…

  Wiele ludzi sądzi, że jesień to szara, nudna, bura i ponura pora roku.
Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego?!
W podsumowaniu odpowiedzi niektórych osób stwierdziłam, że najlepszym argumentem jest brzydka pogoda, zmienne nastroje i nieciekawa aura. Mam nadzieję, że uda mi się was przekonać do polubienia jesieni i jej cudownego nastroju.
Dużo rzeczy sprawia przyjemny klimat podczas tej pory roku. Jedną z nich jest gorąca herbata, która idealnie komponuje się z goździkami, pomarańczą, cynamonem lub miodem. Przy płonącej świecy, aromatycznej herbacie idealnym dodatkiem będzie dobra książka i ciepły koc. Ciekawym spędzeniem czasu będzie udanie się na spacer, podczas którego można zaobserwować jesienne dary natury m.in.: kolorowe liście, spadające z drzew kasztany czy żołędzie. Wiele osób uważa również, że deszcz o tej porze roku jest niepotrzebny, lecz to nieprawda. Podczas deszczu można udać się na grzybobranie, jak i skakać w kałużach, co może sprawić człowiekowi nielubiącemu jesieni wielką przyjemność.
Jesień jest jedną z piękniejszych pór roku, otaczający nas krajobraz jest cudowny. Jesień – to idealna pora roku na przepyszną kawę w kawiarence, książkę wieczorem i spotkania ze znajomymi.
-Jesieniara
redaktorka kółka dziennikarskiego
 
Skip to content