sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

29 września odbyły się we Wieleniu Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W kategorii klas szóstych i młodszych nasze dziewczęta zajęły VI miejsce, biegnąc w następującym składzie: Zofia Bytyń 5a, Aleksandra Ratajczak 5a, Barbara Białasik 5b, Ines Wachowiak 5b, Amelia Maćków 6a, Marta Chwarścianek 6b, Laura Bielas 5c. Chłopcy w tej kategorii zajęli V miejsce  biegnąc w składzie: Franciszek Maćkowiak 5a, Piotr Jęśko 5a,  Aleks Kurjanowicz 5b, Ksawery Nawrot 5b, Jakub Barut 6b, Olaf Polus 6b, Adam Wojnarowski 6c. W kategorii klas VII-VIII chłopcy w składzie: Łukasz Grot 8a, Jakub Janasek 8a, Ksawery Jędrzejczyk 8a, Filip Fąferek 8b, Piotr Dzięcielak 8d, Stanisław Dzięcielak 8d uplasowali się na V miejscu. Najlepiej z naszych uczniów zaprezentowała się sztafeta dziewcząt klas siódmych i ósmych zajmując I miejsce. Oto skład zespołu: Julia Maćkowiak 8b, Joanna Szkolik 8b, Jessica Frąckowiak 8c, Martyna Kluczka 8c, Jagoda Szulejko 8c, Nadia Girus 8d, Agata Szmyt 8d. Dziewczęta będą reprezentować naszą szkołę i nasz powiat w zawodach wojewódzkich 12 października w Poznaniu. Opiekunami drużyn byli Małgorzata Dusan-Stułka i Marcin Maćkowiak.

Skip to content