sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Szkolny Konkurs Recytatorski „Pięknie mówię”

  W jesienno – zimowy poniedziałek, 21 listopada 2022 r. miłośnicy poezji spotkali się w auli Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Czarnkowie na Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Pięknie mówię”, aby choć na chwilę przenieść się do krainy poezji.
Konkurs zgromadził dwadzieścioro jeden uczniów klas IV-VIII, w dwóch kategoriach wiekowych IV- V i VI-VIII. Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie.
Zmagania z trudną sztuką recytatorską oceniało jury w składzie : Jolanta Góral , Marlena Dubiał, Julia Grot, które przyznało następujące miejsca:
W kategorii klas IV – V :
I miejsce – Barbara Koblańska
II miejsce – Barbara Rybeńska
III miejsce – Ewa Goleśniewska
wyróżnienie – Kornelia Kurjanowicz
W kategorii klas VI – VIII :
I miejsce – Dawid Dziedzic
II miejsce – Martyna Kluczka
III miejsce- Joanna Szkolik
wyróżnienie – Oliwia Węgierek
Serdecznie gratulujemy wszystkim recytatorom, życzymy dalszych sukcesów na niwie recytatorskiej.
Marlena Dubiał
Skip to content