sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

  Klimatycznych kolęd w ciekawych aranżacjach posłuchać mogliśmy w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance, gdzie kolejny już rok goszczono uczestników Powiatowego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. 85 uczestników zmagało się w rywalizacji ocenianej w kilku kategoriach. Jury w składzie: Estera Serówka – prezes Oddziału Nadnoteckiego Ogólnopolskiego Związku Chórów i Orkiestr Katarzyna Mazur – Kina – wokalistka, pedagog i terapeuta, Adam Lewicki – muzyk, multiinstrumentalista, akustyk, dyrektor Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie oraz Marzena Felsmann – trener emisji głosu, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance po wysłuchaniu prezentacji konkursowych ustaliło werdykt. Soliści z klas I-III: I miejsce – Karol Fiszer, II miejsce – Weronika Gapska, III miejsce – Liliana Kacprzak, wyróżnienie – Jan Najdek. Soliści z klas IV-VI: I miejsce – Dawid Dziedzic, II miejsce – Zuzanna Przybyszewska, III miejsce – Ismena Osowiecka. Zespoły z klas IV-VI: I miejsce – Zespół Sztama, II miejsce – Zespół Iskierki, III miejsce – Zespół z SP1 w Czarnkowie, wyróżnienie – Zespół z MDK w Trzciance. Soliści z klas VII-VIII szkoły podstawowej i I klasy szkoły ponadpodstawowej: I miejsce – Hanna Tafelska, II miejsce – Lena Furs, III miejsce – Agata Kulesza, wyróżnienie – Zuzanna Mąka i Magdalena Sobotka. Zespoły z klas VII-VIII szkoły podstawowej i I klasy szkoły ponadpodstawowej: I miejsce – Zespół z SP w Drawsku, II miejsce – Zespół Płomyki. Soliści z klas II-IV szkoły ponadpodstawowej: I miejsce – Aleksandra Furs, II miejsce – Kinga Szymczak. Nagrody ufundowane przez Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki wręczył członek Zarządu Powiatu – Włodzimierz Ignasiński. Gratulujemy !!!
     
Skip to content