sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wycieczka klas ósmych

W dniu 10.11.2022r. klasy 8b i 8d pojechały na wycieczkę do Poznania. Pierwszym punktem wycieczki była Jump Arena, na której spędziliśmy godzinę dobrze się bawiąc. Później pojechaliśmy do Palmiarni, w której było dużo dorodnych okazów roślin pustyni m.in. : kaktusów różnych wielkości, roślin tropikalnych oraz wiele zwierząt takich jak wielokolorowe ryby, kamuflujące się jaszczurki, małe żółwie i barwne papugi. Po wizycie w Palmiarni pojechaliśmy na obiad, a zaraz po nim do Muzeum Pyry, w którym już na samym początku przyprawiliśmy swoje pyry. Spędziliśmy tam godzinę, ale mimo to czas minął bardzo szybko. Przy wyjściu z Muzeum Pyry otrzymaliśmy swoje już upieczone i pyszne pyry. Wszyscy się bardzo dobrze bawiliśmy oraz chcielibyśmy tę wycieczkę powtórzyć.
Maja Rybarczyk i Katarzyna Madaj z 8b
Skip to content