Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej

Po udanym meczu eliminacyjnym ze Szkołą Podstawową nr 1 w Czarnkowie (52-3) – uczennice klas IV-VI brały udział w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej w Trzciance. W swojej grupie wygrały mecze z Sp 3 Trzciaka (29-7) i z Sp Krzyż (15-6). Zajęły pierwsze miejsce w grupie. W dalszym etapie rozegrały mecz z drugą drużyną z drugiej grupy – Sp Jędrzejewo. Tu też mecz zakończył się sukcesem naszych dziewczyn (18-4). Na koniec przegrany mecz o I miejsce z Sp 3 Trzcianka (7-12). Szkoła zajęła w turnieju II miejsce, które dało awans do zmagań w rejonie. Gratulacje!
Skład drużyny:
Opiekunem była Małgorzata Dusan-Stułka

14 stycznia 2023r. młodsi chłopcy wystąpili w Mistrzostwach Powiatu i zajęli 5 miejsce.
Skład zespołu:
Opiekunem był Wiesław Stułka