sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Naukowe podejście do zabawy i zabawek na Kolorowym Uniwersytecie

  W miniony czwartek, 12 stycznia grupa młodych studentów Kolorowego Uniwersytetu z naszej szkoły uczestniczyła w kolejnym wykładzie, tym razem wygłoszonym przez pana Macieja Kośmickiego z Wydziału Socjologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pan Maciej szerzej znany jest ze swojego kanału na YouTube jako Maciek i Klocki. Tematem wykładu, którego wysłuchaliśmy było naukowe podejście do zabawy i zabawek. Okazuje się, że również zabawa może być ciekawym materiałem badawczym. Określaliśmy np. jak z wiekiem zmieniają się nasze zainteresowania. Wystąpienie Pana Maćka było bardzo interesujące i większości się podobało. Spotkanie ze znanym youtuberem było ciekawym doświadczeniem i zapamiętamy je na długo. Większość z nas skorzystała z okazji i poprosiła naszego wykładowcę o autograf oraz wspólne zdjęcie.
Aniela Florek, Zofia Bytyń, Marta Dymek kl. Va
Skip to content