1
2
3

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym

26 kwietnia na boisku Czarnowskiej „Jedynki” odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym dla klas czwartych
i młodszych. Dziewczęta z naszej szkoły zajęły miejsce szóste, chłopcy zaś stanęli na podium i zakończyli zawody na miejscu trzecim!
Indywidualnie wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Michalina Frukowska, która zwyciężyła w biegu na 60m (9,0s).
W klasyfikacji indywidualnej Michalina zajęła III miejsce.
Z naszych chłopców najlepiej wypadł Maksym Życki, który był drugi w skoku w dal (3,93m). W klasyfikacji ogólnej Maksym również zajął drugie miejsce. Oboje wystąpią w finale rejonowym w Pile.
Oto skład dziewcząt: Michalina Frukowska 4c, Weronika Rybarczyk 4c, Julia Czabajska 4c, Basia Koblańska 4b. Drużyna chłopców to: Maksym Życki 4c, Robert Roszak 4a, Hubert Szkolik 3a, Franciszek Wiśniewski 3b, Manuel Wolski 4c.
Opiekunami byli Małgorzata Dusan – Stułka i Wiesław Stułka. Gratulujemy!