XX Tydzień Bibliotek

Z okazji XX Tygodnia Bibliotek naszą szkołę odwiedziła pani Anna Nowak z Biblioteki Pedagogicznej w Czarnkowie. Przeprowadziła zajęcia z dziećmi młodszymi i starszymi. Warsztaty dotyczyły zdolności, talentów i umiejętności. Drugoklasiści zajmowali się filozofowaniem. Świetnie sobie poradzili z zadawaniem pytań filozoficznych i z interpretacją bajek. Starsza grupa, ósmoklasiści, mieli okazję poznać bądź przypomnieć sobie, jakie kanały o charakterze edukacyjnym możemy znaleźć na Facebooku, Instagramie, TikToku czy YouTube. Obejrzeli przykładowe filmiki, aby przekonać się, ze twórcy dokładają wszelkich starań, by ich materiały były zwarte, treściwe i atrakcyjne. Serdecznie dziękujemy pani Ani za świetne przygotowanie i przeprowadzenie zajęć.
Izabela Skrzypczak-Szutowicz
Beata Cybel