Anioły i Mikołaje są wśród nas!

Jak wiecie, każdy może zostać jednym z nich!
10 grudnia na charytatywnym V Czarnkowskim Biegu Mikołajkowym stawili się również opiekunowie i wolontariusze klubu „Siła Serca” oraz przedstawiciele klasy 5c z wychowawcą, aby wspomóc organizatorów w sprawnym przeprowadzeniu akcji. W tym roku to wydarzenie ma wspomóc leczenie i rehabilitację kolejnego chorego dziecka, uczennicy z  naszej szkoły, 11-letniej Ewy, która dzielnie walczy z białaczką.
Mikołaje i Mikołajki brali udział w biegu na 5 km lub marszu nordic walking 4 km, dla najmłodszych przygotowany został dystans 400 i 100 m. Mimo nieco deszczowej pogody był to bardzo wesoły dzień, pełen dobroci, uśmiechów i radości. Wolontariusz nie oczekuje podziękowań za swoją pracę. Byliśmy zaskoczeni, ale jednocześnie wzruszeni, wizytą pani Katarzyny Baryczkowskiej, która tak pięknie i wzruszająco podziękowała wolontariuszom za ich udział w tym zacnym wydarzeniu. Każdy otrzymał pięknego anioła, który wykonały firmy Atre  i Komat.
Siła Serca
SP2 Czarnków