Spotkanie z poetką

19 stycznia 2024 roku uczniowie klas IVb,IVc,Va,Vb, dziewczynki z Kółka dziennikarsko – medialnego i kilka miłośniczek poezji mieli możliwość gościć w naszej szkole lokalną poetkę , Panią Monikę Pertek- Koprowską. Pani Monika w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o sobie, pasji tworzenia,drodze pisarskiej jaką przeszła oraz zaprezentowała swoje wiersze. Młodzi adepci sztuki pisarskiej z wielką uwagą słuchali poetki. Następnie każdy choć przez chwilę mógł się poczuć w roli dziennikarza, bo przyszedł czas na zadawanie pytań. Należy dodać, że pytania uczniów były bardzo wnikliwe, przemyślane i mądre. W prezencie każdy otrzymał wiersz naszej gościni, niektórzy nawet z dedykacją. Kto wie, czy nie ma wśród uczniów przyszłej poetki lub poety ? Serdecznie dziękujemy za niezwykłą i jakże inspirującą podróż po natchnienie !
Marlena Dubiał