XXI Przegląd Widowisk Świątecznych

16 stycznia uczniowie naszej szkoły z teatru „Teraz’’ wzięli udział w XXI Przeglądzie Widowisk Świątecznych w Krzyżu Wlkp. Wystawili sztukę pt. „Ratujmy Święta” przygotowaną pod okiem opiekunów koła teatralnego: pani Sylwii Sowińskiej i pana Wiesława Stułki. Młodzi aktorzy poradzili sobie świetnie, szczególnie że występowali bez mikrofonów. Występ chyba się podobał, bo grupa została pochwalona za dobrą grę aktorską oraz za piękny śpiew w wykonaniu dziewczyn z kółka wokalnego. Wyniki ogłoszono 21 stycznia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Krzyży Wlkp. W sali zebrało się 6 grup z całego powiatu, niecierpliwie czekając na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Wręczał je burmistrz Krzyża, Pan Rafał Sroka. Nasz teatr ,,Teraz’’ zajął III miejsce w kategorii szkół podstawowych. Po ogłoszeniu wyników laureaci I miejsca w tej kategorii zaprezentowali swoje jasełkowe widowisko.
Serdecznie gratulujemy wszystkim aktorom i opiekunom.
Aniela Florek
Kółko dziennikarsko-medialne