Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

22.03. 24r. odbyły się we Wieleniu Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowała się drużyna chłopców z klas czwartych, którzy zajmujęli I miejsce, awansując do zawodów wojewódzkich. Oto skład drużyny:
Antoni Jokiel 4a Hubert Szkolik 4a Jakub Szmyt 4a Bartosz Drewny 4b Franciszek Wiśniewski 4b
Do zawodów wojewódzkich awansowała również Ines Wachowiak 6b, która była najszybsza w biegu klas V-VI.
Wyniki naszych pozostałych drużyn: dziewczęta klasy IV – 3 miejsce, dziewczęta klasy V-VI – 5 miejsce, dziewczęta klasy VII-VII – 3 miejsce, chłopcy klasy V-VI – 4 miejsce, chłopcy klasy VII-VIII – 4 miejsce. Najlepiej indywidualnie zaprezentowali się: 1 m Ines Wachowiak 6b 3 m Franciszek Wiśniewski 4b 6 m Łukasz Kubiak 6b 9 miejsca: Zuzanna Czerwińska 4b, Jakub Szmyt 4a, Adrian Tyszkiewicz 8a, 10 miejsca: Maja Wojnarowska 4a, Hubert Szkolik 4a. Opiekunami drużyn byli: Małgorzata Dusan-Stułka i Wiesław Stulka.
Gratulujemy!