sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Gala „Najlepsi z najlepszych”

W poniedziałek 19 czerwca 2017r. w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie odbył się tradycyjny koncert „Najlepsi z Najlepszych”, którego celem jest wyróżnienie uczniów naszej szkoły odnoszących sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych oraz naukowych w mijającym roku szkolnym.

To niezwykle ważna uroczystość w naszym gimnazjum i aby podkreślić jej rangę organizatorki koncertu: Jolanta Łukaszewska, Anna Janhz i  Dorota Sinoradzka zadbały  o najdrobniejsze szczegóły imprezy. W dwóch częściach: sportowej i naukowej nagrodzono wielu gimnazjalistów nominowanych w różnych kategoriach za osiągnięcia i reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych w roku szkolnym 2016/2017. W plebiscytach trwających przez cały rok szkolny uczniowie gromadzili punkty zgodnie z rangą konkursu. Spośród nich przyznano dwie nagrody, „Supergłowa Nauk Humanistycznych”, i „Supergłowa Nauk Matematyczno – Przyrodniczych”, które przyznano jednej osobie  – Mateuszowi Magdziarzowi z klasy IIIb . W części sportowej  wyróżniono najlepszych  dziesięciu sportowców wśród chłopców, na ich czele stanął Artur Cichorek z klasy III a oraz złotą dziesiątkę sportsmenek, wśród których najlepsza okazała się Anna Skowron z klasy III a. Ania przez cały pobyt w naszym gimnazjum była na najwyższym stopniu podium. Wręczono również  nagrodę  na najbardziej usportowioną klasę, którą została klasa III a.

     Koncert uatrakcyjnił występ aerobicu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza  Czarnkowie pod kierunkiem Pani Bożeny Skowron .

     Był to wyjątkowy i atrakcyjny dla uczniów dzień podsumowujący mijający rok szkolny.

     Za ufundowanie nagród dziękujemy sponsorom:

  • Panu Burmistrzowi Miasta Czarnków Franciszkowi Strugale,
  • Stowarzyszeniu Kociołki,
  • Panu Prezesowi czarnkowskiego oddziału TKKF Zbigniewowi Zalewskiemu,
  • Panu  Markowi Bajsertowi z firmy JENOX AKUMULATORY    ,
  • Panu Janowi Polcynowi oraz Panu Jackowi Garstce z firmy Dora Metal,
  •  Panu Krzysztofowi Cimoszko dyrektorowi OSIR-u Czarnków,
  • Radzie  Rodziców Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie.

 

                      

                      

                      

                     

                      

                      

                      

                       

Skip to content