Uwaga! Nowy projekt polsko-ukraiński

Nasza szkoła wygrała konkurs na polsko-ukraiński projekt „Spróbuj po naszemu” , który realizowany będzie w terminie 23-30.09.2017 we Lwowie i Kołomyji (Ukraina).
W związku z finansowaniem kosztów przez Polsko-Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży uczestnicy ponoszą tylko niewielki wkład na wydatki organizacyjne (ok. 50 zł).
W projekcie mogą wziąć udział uczniowie, którzy w dniu rozpoczęcia projektu będą mieli ukończone 14 lat, posiadają paszport z przynajmniej półrocznym terminem ważności oraz są zainteresowani tematem projektu. W projekcie weźmie udział 8 dziewcząt i 8 chłopców.
Zapisy chętnych przez dzienniczek elektroniczny (wiadomość, nauczyciele, Renata Barnaś) z podaniem telefonu kontaktowego.

Szkolny koordynator współpracy międzynarodowej

Renata Barnaś