sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

SUKCES  NASZYCH  BIEGACZY

28 września 2018r. odbyły się we Wieleniu Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Po raz pierwszy nasza szkoła wystawiła aż cztery reprezentacje. Dwie drużyny w Igrzyskach Młodzieży( klasy gimnazjalne oraz ósme i siódme)oraz dwie w Igrzyskach Dzieci(klasy szóste i młodsze). Znakomicie spisała się nasza młodzież. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsca i wystąpią w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 17.X w Poznaniu. Nasi młodsi biegacze również zaprezentowali się obiecująco. Dziewczynki zajęły siódme, a chłopcy szóste miejsce. Warto nadmienić, iż rywalizowali oni z dziećmi starszymi od siebie o rok lub dwa. Jesteśmy przekonani, że za rok nasze dzieci powalczą o podium.

W.Stułka

 
 
Skip to content