sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Z działalności koła teatralnego…

 I miejsce w Przeglądzie Widowisk Świątecznych

W drugi semestr roku szkolnego 2016/2017 koło teatralne pod nazwą „Teraz” wkroczyło z impetem. 24. stycznia grupa dwunastu uczniów wzięła udział w XVI Przeglądzie Widowisk Świątecznych, którego organizatorem był Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wielkopolskim. Na scenie zaprezentowało się łącznie 9 zespołów w różnych kategoriach wiekowych. My wystąpiliśmy ostatni. Po zaprezentowaniu sztuki pt. „Wizyta”, której scenariusz napisał p. Wiesław Stułka, wysłuchaliśmy wiele niezwykle pochlebnych słów ze strony jury. Doceniono, że przedstawienie było autorskie i z przesłaniem.  Zwrócono także uwagę na dojrzałość aktorów, poprawną dykcję i zaangażowanie. Po ciepłych słowach przyszło nam jednak poczekać na wynik. Kolejnego dnia otrzymaliśmy telefoniczną informację, że jesteśmy laureatem jednego z miejsc. I tu nadal niewiadoma. Ostateczny wynik poznaliśmy 29. stycznia podczas Gali Widowisk Świątecznych. Jakże wielkie było nasze zaskoczenie – I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Pan Stułka odebrał dyplom oraz nagrodę dla szkoły. To był wspaniały początek zimowych ferii!

Sukces odnieśli uczniowie w następującym składzie:

Agata Szlemp, Emilia Miler, Zuzanna Urbanowicz, Marta Kubisiak, Pola Rączka, Maria Widlarz, Bartosz Wicher, Gabriela Sikora, Cezary Sikora, Weronika Nowak, Agnieszka Weilandt, Katarzyna Ładyko – gratulujemy Wam!

Wasi dumni opiekunowie:

Izabela Jacek i Wiesław Stułka

Skip to content