sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

 Sukces naszych koszykarzy.

Po zwycięstwie w Mistrzostwach Powiatu i pokonaniu wszystkich drużyn( Trzcianki, Wielenia i Krzyża), nasi koszykarze wystąpili w Finale Mistrzostw Rejonu. W meczu półfinałowym nasza drużyna nieznacznie uległa faworyzowanemu Gimnazjum nr 1 Piła 34 – 41. Przy lepszej skuteczności i większej koncentracji w grze obronnej można było ten mecz wygrać. W meczu o III miejsce nasi chłopcy pokonali Gimnazjum z Chodzieży 31 – 15.

Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyli: A. Cichorek – 19, M. Relis – 14, T. Michałkiewicz – 12. Opiekunem zespołu był pan Wiesław Stułka.

Oto skład zespołu: Artur Cichorek, Jędrzej Fąka, Dawid Priske, Maciej Kubiak, Michał Masłek, Maksymilian Kwiatkowski, Adam Łopatko, Mateusz Relis i Tymoteusz Michałkiewicz. Gratulujemy!

Agata Szlemp II a

 

Skip to content