sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wymiana międzynarodowa 22.04.2017, sobota

Ten dzień projektu przeznaczony jest  na bliższe poznanie między uczniami i realizację programu przygotowanego przez rodziców.

Zuza: Przez najbliższy tydzień w moim domu zamieszka Krystyna. W sobotę, razem z Oliwią i jej partnerką Justyną wybrałyśmy się do Poznania. Pokazałyśmy naszym koleżankom ze Lwowa poznańską starówkę, gdzie odbywał się jeden z koncertów w ramach Enea Spring Break. Potem były jeszcze małe zakupy …

Sulik: Do domu zaprosiłem Lukę, który ma 13 lat. Na sobotę zaplanowałem dla niego wyjazd na Termy do Tarnowa Podgórnego, razem z nami pojechał Maciej i jego ukraiński kolega Roman. Popołudnie spędziliśmy na kręglach w Obornikach, gdzie rozegraliśmy rozgrywki wspólnie z rodzicami. Wieczór spędziliśmy grając w bilard w Czarnkowie.

Bartek: Ten tydzień spędzę wspólnie z kolegą ukraińskim Yurą, który mnie gościł podczas pobytu we Lwowie. W sobotnie popołudnie byliśmy razem z Michałem i Vitalijem na kręglach w Obornikach, gdzie spotkaliśmy się z kilkoma osobami z naszymi kolegami z grupy projektowej. Potem rodzice zorganizowali przejażdżkę po okolicy Czarnkowa.

Marta: Na najbliższy tydzień moim gościem jest Vadim. Sobotnie przedpołudnie  wspólnie z Polą, Anią, Julią  i ich gośćmi byliśmy w Podaninie na kręglach. Potem pojechaliśmy na pizzę i wspólnie zwiedziliśmy Czarnków.  Porozumiewamy się po angielsku. Mojemu gościowi bardzo smakował twarożek z ziołami „Almette”. Miłym zaskoczeniem dla Vadima był wspólny wieczór gier planszowych.

Opinie zebrały:R. Barnaś, A. Mazurek

Zdjęcie: Zuzanna Sakowicz

Skip to content