sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wymiana międzynarodowa 24.04.2017, poniedziałek

Cała nasza grupa spotkała się na śniadaniu w Ośrodku Wypoczynkowym „Warzenko”. Po zjedzeniu grupami udaliśmy się na wieś, by przeprowadzić wywiady z mieszkańcami na temat języka kaszubskiego. Po zebraniu informacji wyruszyliśmy do Sopotu. Na miejscu zwiedziliśmy molo, nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć i zaczął się nasz czas wolny. Później  wybraliśmy się do Gdańska, gdzie zobaczyliśmy najpopularniejsze miejsca, czyli Stocznię, pomnik Neptuna,  Żurawia i Długi Targ. Po obiedzie w barze mlecznym, kończyliśmy przeprowadzanie naszych wywiadów. Po szesnastej  wybraliśmy się do Czarnkowa. Podczas postoju zobaczyliśmy „Ranczo 22”, którego główną atrakcją były oczywiście kozy. Nasze zainteresowanie wzbudziła także alpaka, kaczki, kucyk, osioł i króliki. Po męczącym dniu ok. godziny 22 wróciliśmy do domów.

Marta Kubisiak II d, fot. Zuzanna Sakowicz II c

          

        

 

 

 

 

Skip to content