sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

PODKÓWKI NA SZCZĘŚCIE

Zgodnie z tradycją 11 kwietnia 2017r. w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie/naszym gimnazjum miała miejsce uroczystość wręczenia "podkówek". Jak co roku przed egzaminami trzecioklasistom zostały wręczone te małe talizmany – symbole szczęścia, abyśmy pomyślnie napisali egzaminy. Podkówki przypięte nam wtedy przez wychowawców dodawały nam otuchy podczas egzaminów i miejmy nadzieję, że wielu z nas uwierzy w ich magiczną moc, gdy ukażą się wyniki. 

 

                                                                                                          Uczennica kl. III e Oliwia Polus

 

             

            

             

            

           

          

         

       

         

          

        

           

 

Skip to content