sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Zakończenie roku klas III

23. czerwca 2017 roku kolejni absolwenci opuścili mury Publicznego Gimnazjum w Czarnkowie, dumnie prezentując świadectwa ukończenia szkoły, często wyróżnione „czerwonym paskiem”, a wraz z nimi nagrody i dyplomy za osiągnięcia, wzorową frekwencję, egzaminy, konkursy, zawody sportowe czy aktywną pracę w organizacjach szkolnych.

Na uroczystości szkolnej, która odbyła się w scenerii fotografii i haseł związanych z trzema latami w tej szkole, mieliśmy możliwość podziwiania naszych absolwentów, którzy licznie wstępowali na scenę po odbiór takich nagród, jak Nagroda Dyrektora, Wpis do Złotej Księgi, Nagroda za najlepszy wynik z Egzaminu Gimnazjalnego, Nagroda dla Najlepszego Absolwenta.

Pełni podziwu osiągnięć naszych absolwentów byli przyjaciele naszej szkoły, którzy zaszczycili również tę imprezę – Burmistrz Miasta Czarnków pan Franciszek Strugała, przewodniczący Rady Rodziców – pan Zbigniew Zalewski oraz rodzice.

Jak w słowach piosenki Anny Jantar, trzy lata spędzone w murach naszej szkoły to radość najpiękniejszych lat.

Każda klasa przed wejściem na scenę zaskoczona była recytacją wierszy, które rozbrzmiewały głosem ich wychowawcy, a na zakończenie uroczystości  prezentacją zdjęć zebranych w ciągu trzech lat życia w gimnazjum.

Nasi uczniowie przygotowali dla wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły piękne podziękowania za trud włożony w naukę, wychowanie i wykształcenie.

W rytm piosenki „Możesz wszystko”, z głową pełną marzeń nasi absolwenci ruszyli, by rozpocząć nowe życie, stworzyć nową rzeczywistość. My jednak mamy nadzieję, że dojdą do upragnionego celu i gdziekolwiek będą, zachowają na zawsze wspomnienia z gimnazjum!

Dziękujemy i życzymy Wam powodzenia!!!

 

Organizatorzy: mgr Beata Cybel i mgr Izabela Jacek dziękują za współpracę zespołowi ZARYS oraz wychowawcom klas trzecich i osobom, które pomogły w przygotowaniu uroczystości.

 

 

             

          

          

        

        

       

        

         

 

 

Skip to content