sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Praca w bibliotece pełną parą!

Drodzy uczniowie, wakacje jeszcze trwają, a Wy na pewno odrzucacie wszelkie myśli związane ze szkołą. Jednak niektórzy nauczyciele już szykują dla Was przyjemny start w nowy rok szkolny 2017/2018! Od 16 sierpnia trwają prace w bibliotece szkolnej, gdzie są przyjmowane i wprowadzane do systemu nowiutkie, jeszcze pachnące farbą podręczniki i ćwiczenia. Razem z Agnieszką i Łukaszem, dzielnymi pomocnikami, naklejamy kody, pieczętujemy i nadajemy  numery nowym książkom. Następnie tworzymy z nich zestawy dla każdego ucznia i rozwozimy je do Waszych klas! Tam odbierzecie je 4 września, w dniu Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego.   Pamiętajcie, aby tego dnia zabrać ze sobą plecak lub torbę, aby donieść swój komplet do domu! Życzymy miłego zakończenia wakacji i czekamy na Was we wrześniu! Do zobaczenia   Izabela Skrzypczak-Szutowicz i Beata Cybel

 

Skip to content