sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

„Pociąg do wiedzy” – rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku wjechał na peron Szkoły Podstawowej Nr 2 „Pociąg do wiedzy”!!!
Agnieszka i Łukasz wcielając się w rolę zawiadowców stacji,w dziarski sposób wprowadzili nas w klimat rozpoczęcia Nowego roku szkolnego 2017/2018. W sposób uroczysty takie rozpoczęcie mają uczniowie, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Dotyczyło to zatem uczniów klas VII, IV i najmłodszych pierwszaków. Atmosfera rozpoczęcia toczyła się na dworcu kolejowym, wśród pociągów, gwizdów i podróżnych oczekujących na swój pociąg. Zespół wokalny „ZARYS” piosenkami o pociągach umilał podróżnym czas, a wartka interpretacja zmienionej do potrzeb „Lokomotywy” wprowadzała podróżnych w salwy śmiechu. Nie mogło zabraknąć wystąpienia pana i pani Dyrektor, którzy wraz z Burmistrzem tłumaczyli niejako „Rozkład jazdy”, rozładowując wszelkie stresy. Pojawiła się również p. Zajda i p. Maćkowiak, którzy zachęcali rodziców najmłodszej ferajny, do uczestnictwa w zajęciach umuzykalniających i sportowych. Nad całością czuwała p. Cybel, która przygotowała scenariusz, dekorację, pokaz multimedialny,a wsparta pomocą p. Zajdy i p. Woźniakowskiego, nie martwiła się
o przebieg uroczystej akademii.

Nie pozostaje mi nic innego, tylko życzyć wszystkim SZCZĘŚLIWEJ PODRÓŻY!!!

M. Zajda

 

Skip to content