sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Przygotowania do projektu polsko-ukraińskiego na finiszu

Przygotowania do projektu „Spróbuj po naszemu”, który odbędzie się na Ukrainie trwają w najlepsze. 22 września 16 uczniów wyjedzie na tydzień na Ukrainę, do Lwowa i tam razem z 16 uczniami z Lwowskiego Gimnazjum Akademickiego zrealizuje projekt. Od początku września spotykamy się całym zespołem lub w mniejszych grupach. Omawiamy szczegóły wyjazdu, przygotowujemy elementy potrzebne do przeprowadzenia różnych zajęć. Przed szkołą niebawem pojawi się specjalny baner informujący o naszym projekcie, dla wszystkich uczestników zaprojektowaliśmy koszulki.  Na parterze znajdziecie  specjalną gazetkę dotyczącą wymian międzynarodowych. Po powrocie znajdziecie tam relację, ale również informacje i zagadki językowe po polsku i ukraińsku.Nasza szkoła wygrała konkurs i dostała z Polsko – Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży dofinansowanie, które pozwoli nam nawiązać osobiste kontakty z rówieśnikami na Ukrainie, odwiedzić wiele ciekawych miejsc i przeżyć niezapomniane emocje. Marta Kubisiak, III d Renata Barnaś
      

      
Skip to content