sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Konkurs pięknego czytania

We wtorek tj. 24.10.2017r. o godz. 14:15  w bibliotece szkolnej SP2 odbył się po raz piąty konkurs pięknego czytania. Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z klas czwartych, siódmych i gimnazjalnych.  W komisji zasiedli nauczyciele pani Izabela Skrzypczak-Szutowicz – organizator konkursu, pani Anna Nowak polonistka . Uczniowie mieli przygotować dowolny fragment swojej ulubionej książki i go jak najlepiej  zaprezentować. Cztery uczennice klas IV Dominika Majewska, Maja Mądrowska, Gaja Michalska, Antonina Tatarynowicz będą reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania 7 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czarnkowie. Nagrodzono następujące osoby :
  1. Halszka Kościelska  Mistrz Pięknego Czytania
  2. Julia Kołodziejczak II miejsce
  3. Patrycja Różycka III miejsce
Wyróżniono uczniów : Bartosz Wicher, Katarzyna Ładyko, Katarzyna Izydor, Marta Kubisiak, Gaja Michalska. Organizator konkursu Izabela Skrzypczak-Szutowicz
         
         
         
        
         
Skip to content