sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

We wtorek 7 listopada 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czarnkowie odbył się Powiatowy konkurs o tytuł: Mistrza Pięknego Czytania. Wzięło w nim udział 46 osób. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice z klas IV: Antonina Tatarynowicz, Dominika Majewska, Maja Mądrowska i Gaja Michalska. Na konkurs każda uczestniczka wybrała legendę z książki Wojciecha Łysiaka pt.: „Mnisia góra”. Jedenaście osób przeszło do drugiego etapu konkursu. Z naszej szkoły przeszły dwie osoby: Dominika Majewska i Gaja Michalska.W drugim etapie należało przeczytać wybrany przez jury fragment książki bez przygotowania. Po krótkiej przerwie jury ury w składzie : Elżbieta Panert – Mumot (trzcianecka poetka), Grażyna Fąferek (kierownik Biblioteki Publicznej w Czarnkowie), Katarzyna Hołyst (menedżer kultury) przyznało nagrody: tytuł mistrza,  wyróżnienie specjalne, dwa wyróżnienia.  Gaja Michalska uczennica naszej szkoły z klasy IV c otrzymała wyróżnienie specjalne.

Gaja Michalska IV c

                           
Skip to content