sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ GENIUSZEM

15.11.2017r. uczniowie klas IV gościli na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM i brali udział w zajęciach zorganizowanych w ramach Kolorowego Uniwersytetu. Po przyjeździe na wydział otrzymali wpisy do indeksu oraz pieczątki zaświadczające ich obecność na zajęciach. Następnie udali się do auli, która zrobiła ogromne wrażenie – była bardzo duża i mogła pomieścić ogromną liczbę dzieci. Kilka minut po godzinie czternastej rozpoczął się wykład. Pani dr Majka Porzucek- Miśkiewicz  poprowadziła zajęcia  pt. „Każdy może zostać geniuszem!” Wprowadziła studentów w świat nauk humanistycznych. Studenci dowiedzieli sie m.in. dlaczego są wyjątkowi i genialni, dlaczego czasami oceny nie są tak istotne niż wrodzona inteligencja. Następne spotkanie z Kolorowym Uniwersytetem już 13 grudnia. Wówczas udamy się na Wydział Neofilologii. Opiekun projektu Izabela Skrzypczak-Szutowicz                                      
Skip to content