sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Obóz narciarsko-snowboardy w Karpaczu

Uczniowski Klub Sportowy Jedynka organizuje obóz narciarsko-snowboardy w Karpaczu dla dzieci w wieku 9-14 lat w terminie 10-16 luty 2018 r. Program zimowiska pozwoli na aktywny wypoczynek, naukę i doskonalenie umiejętności jazdy na nartach, szaloną zabawę na śniegu i moc wrażeń na zajęciach organizowanych po nartach. Wyjazd dedykowany jest w szczególności dla osób początkujących lub średnio zaawansowanych. Zakwaterowanie w samym centrum Karpacza w hotelu Mieszko: http://mieszko.karpacz.pl/ Cena za wyjazd to 1250 zł, a cena zawiera: – przejazd autokarem w dwie strony z Czarnkowa, – 6 noclegów w pokojach 2,3,4,5 osobowych z łazienkami, – 3 posiłki dziennie – śniadanie,obiad, kolacja, – sprzęt narciarski bądź snowboardowy, – karnety na stoki, – zajęcia z instruktorem dostosowane do umiejętności, – ubezpieczenie, – program animacyjny. ZAPISY POD NUMEREM 607 09 15 02 – PATRYK DZIABAS UWAGA: NA WYJAZD NALEŻY ZDECYDOWAĆ SIĘ NAJPÓŹNIEJ DO 23 LISTOPADA, A WYJAZD ODBĘDZIE SIĘ POD WARUNKIEM ZGŁOSZENIA SIĘ PRZYNAJMNIEJ 30 OSÓB. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.
Skip to content