sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wizyta z „Wizytą” w Białej! ☺

20 listopada 2017 r. koło teatralne Teraz pojechało białym autobusem do Białej na IV Powiatowy Przegląd Szkolnych Form Profilaktycznych. Tematem przeglądu była miłość, ale wszyscy mieli przedstawienia o narkotykach. My nie, za to zgodnie z podanym nam tematem wystawiliśmy sztukę pt. „Wizyta” w reżyserii pana Wiesława Stułki. Na miejscu powitały nas wesołe dziewczynki, które dały nam wstążeczki na patykach symbolizujące miłość  i połączenia między ludźmi oraz kotyliony z logo MOS-u. Między przedstawieniami śpiewaliśmy zmieniony refren piosenki Ich troje „A wszystko to…”. Do Białej przyjechało  7 grup teatralnych z różnych miejscowości powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego. Niestety, nie były przyznawane miejsca. Szkoda, bo byliśmy fantastyczni i na pewno zajęlibyśmy I miejsce. Ale cóż, musieliśmy zadowolić się dyplomikiem za udział i statuetką. Obejrzeliśmy też występy innych grup. Nasza sztuka została nagrodzona gromkimi brawami. Nasi opiekunowie, czyli pani Sylwia Sowińska i pan Wiesław Stułka byli z nas bardzo dumni i wzruszeni. Do Białej pojechaliśmy w składzie: Marta Kubisiak, Pola Rączka, Zuzanna Urbanowicz, Wera Nowak, Kasia Ładyko, Gabrysia Sikora, Maria Widlarz, Bartosz Wicher, Agnieszka Weilandt, Emilia Miler, Agata Szlemp, Cezary Sikora. Filmowała nas Zosia Reroń. To był udany dzień, nie możemy narzekać.

  Pola Rączka i Marta Kubisiak ♥

                                                       
Skip to content