sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Trzecioklasiści podkuci!

Pięknego słonecznego popołudnia, w czwartek 12 kwietnia, uczniowie klas trzecich zostali podkuci 🙂 Nie, nie u kowala, choć i o nim była piosenka, ale w szkolnej auli. Po optymistycznym przemówieniu pana dyrektora, Grzegorza Staniszewskiego, wychowawcy klas udekorowali swoich wychowanków maleńką podkówką – na szczęście. Nasi trzecioklasiści już 18 kwietnia staną bowiem w szranki z egzaminami. Niech piękne ozdoby przyniosą im szczęście, niech nie zabraknie potrzebnej im wiedzy i niech wszystko w porę się przypomni i w poukłada w głowie. Życzymy Wam kreatywności w rozwiązywaniu egzaminacyjnych zadań i połamania piór! Anna Nowak                                                                       fot. Arkadiusz Kościelski  
Skip to content