sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Uroczystość wręczenia zaświadczeń i nagród laureatom konkursów przedmiotowych

16 kwietnia 2018 Anna Fąferek,uczennica klasy III c, odebrała z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, pani Elżbiety Leszczyńskiej, zaświadczenia o uzyskaniu tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i Laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Uroczystość odbyła się w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu, a uświetniły ją występy uczniów: Piotra Twardowskiego, który na fortepianie zagrał utwór Fryderyka Chopina oraz Hanny Rogoży, która na skrzypcach zagrała utwór Pablo de Sarasate. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Ani, naszej podwójnej laureatce! Agata Mazurek              
Skip to content