sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Z wizytą w Bydgoszczy

17 kwietnia 2018 r. uczniowie klas IVa i IVc wybrali się wraz z wychowawczyniami  (paniami Sylwią Sowińską i Agnieszką Bąbelczyk) oraz pod dodatkową opieką dwóch mam do gościnnej Bydgoszczy. Główną atrakcją wycieczki było zwiedzanie Muzeum Mydła i Historii Brudu, w którym dzieci uczestniczyły w warsztatach, własnoręcznie wykonując mydła. Ponadto uczestnicy wycieczki odwiedzili Muzeum Wojsk Lądowych, gdzie wzięli udział w zajęciach na temat: ”Co żołnierz nosi w plecaku?”, które przedstawiały historię umundurowania i wyposażenia polskiego żołnierza, oraz obejrzeli wystawę pt. „Od Cedyni  do Karbali”. Jak to na wycieczce bywa… nie mogło i tym razem obyć się bez wizyty  w „restauracji” McDonald’s. Uczniowie wrócili zadowoleni i pełni wrażeń z mocnym postanowieniem udziału w kolejnej szkolnej wycieczce. Tekst: Sylwia Sowińska Foto: Agnieszka Bąbelczyk                                                

Comments (3)

Comments are closed

Skip to content