sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

SUKCES  NASZYCH  SPORTOWCÓW

Wyjątkowo udanie zakończyli rok szkolny 2017/2018 nasi sportowcy. W zakończonych niedawno Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce, chłopcy z naszej szkoły zajęli  VI miejsce na 37 startujących  powiatów. Specyfika tych zawodów polega na tym, iż drużyna liczy maksymalnie 15 zawodników. Zawodnik może startować w jednej lub w dwóch konkurencjach, a wyniki przelicza się na punkty wg specjalnych tabel lekkoatletycznych. Oprócz sukcesu drużynowego, nasi uczniowie zdobyli trzy brązowe medale indywidualne. Medale zdobyli: Mateusz Filoda w skoku wzwyż, Mateusz Relis w skoku w dal, Maksymilian Kwiatkowski w pchnięciu kulą. Warto wspomnieć o VI miejscu Radka Ostrowskiego w pchnięciu kulą, VIII miejscu Mikołaja Kowalskiego w tej samej konkurencji, VII miejscu Krystiana Kluczki w biegu na 300m oraz IX miejscu sztafety 4x100m w składzie(Bogusławski, Kluczka, Głowacki, Magdziarz). Opiekunem drużyny był Wiesław Stułka. Gratulujemy!
Skip to content